F…ing Delicious

Menu Degustacyjne
To osobista podróż przez autorskie dania z sezonowego menu restauracji.  Poznaj spektrum naszych możliwości kulinarnych w ich esencjonalnym wydaniu.
Menu degustacyjne zaproponujemy Państwu z indywidualnie dobranymi winami lub cocktailami. 

Chef’s table
Daj się zaprosić na wyjątkową kolację przygotowaną przez samego Szefa Kuchni Tomasza Olewskiego, wyłącznie dla Ciebie. Podczas spotkania Szef Kuchni osobiście serwuje wszystkie dania, prowadząc swoich Gości przez tajniki sztuki kulinarnej, jako ich czuły przewodnik.
RSVP

Private
Zaplanuj razem z nami prywatne spotkanie w F…ing Delicious. Zapraszamy do niezależnego od restauracji VIP ROOMu, za dedykowanymi dla Ciebie drzwiami możemy ugościć maksymalnie 16 osób – to idealna przestrzeń do małych, kameralnych spotkań za zamkniętymi drzwiami. Przygotowaliśmy także oddzielną przestrzeń eventową – duża, ustawna sala, z osobnym barem, wejściem i ogródkiem, oddzielona stylową kurtyną. Przestrzeń ta doskonale nadaje się do realizacji imprez zorganizowanych, grupowych, występów na żywo, rautów, degustacji, szkoleń, wykładów i wernisaży. To także świetna strefa coworkingowa, czy plan zdjęciowy. Odbywają się tu także transmisje wydarzeń sportowych i seanse filmowe. Można ją dowolnie zmieniać i aranżować za pomocą dostępnych mebli (wygodne kanapy, stoliki restauracyjne, krzesła konferencyjne, stoły bankietowe, mobilne bary, profesjonalny sprzęt konferencyjny – mikrofony, nagłośnienie, rzutnik, ekran). Dzięki w pełni otwieranym drzwiom do środka można wjechać np. autem pokazowym. Oprócz murów restauracji jesteśmy całkowicie mobilni. Organizujemy spotkania plenerowe wg wizji naszych Gości.